Evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri firmamız Kelebek Nakliyat 1999 yılından bu yana ev eşyaları ve eşyaları itinalı bir şekilde taşımaktadır taşımacılık sektöründe markasını Türkiye geneline yayılmış ve gitmediği şehir kasaba mahalle ve köy kalmamıştır.

Firmamız taşıdığı eşyaları sigortalı olarak taşımaktadır taşınacak olan eşyalar önceden görülüp nasıl bir taşıma olacağı bir planı çıkarılır ve daha sonra ekiplerimiz giderek eşyalarımızı yerinden söküp ambalajlı topluyorlar daha sonra yeni yere döndüklerinde eşyalar yerlerine çıkarılarak ve eskisi gibi her şeyi kurulu çalışır vaziyette getirirler anahtar teslim bırakırlar.

Firmamız kuruluşundan bu yana ev veya ofis eşyaları taşıyarak aynı zamanda depolama hizmetleri sunmaktır depolamada rakip tanımayan ve rakiplerine fark atan bir firma olarak en üst düzeyde eşyalarınızı istediğiniz kadar depolama hizmeti sunmaktadır.

Firmamız siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındır, kelebek gruba ait kelebek Lojistik, Kelebek Nakliyat Kelebek depolama ve Kelebek İnşaat olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz..