Kelebek pendik evden eve nakliyat

Pendik evden eve taşımacılık
Firmanız Pendik Güzelyalı başta olmak üzere Ev veya Ofis eşyalarınızı taşıma ve depolama hizmetlerini itina ile sunmaktadır. kelebek Nakliyat 1999 yılından bu yana Pendik Güzelyalı’da ve Pendik bütün ilçelerinde, mahallelerinde, evden eve nakliyat hizmetleri, sunmaktadır

Ev eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınması için siz de kelebek nakliyatı seçin rahata kavuşsun farkımız gerek asansör sistemimiz gerekse yılların tecrübesi dir.

Evden eve nakliyat hizmetlerimiz şu şekil sunulmaktadır.
Örneğin eşya taşıma da bir koltuk takımının nasıl taşınması gerekiyorsa buradan sizlere anlatacağız, ilk olarak koltuğun başlıkları çıkarılır ve streç naylonlarla ambalajlanır, daha sonra havalı naylonlarla koltuk ambalajlandıktan sonra deneyimli elemanlarımız ambalajlamada (ip kullanmıyorlar) koltuk gerek asansör sistemi ile gerekse merdivenden indirilerek aracımıza konulur yeni yerde de aynı şekilde çıkarılır ve ambalajları açılır başlıkları takılır hazır vaziyette bırakılır..

Mutfak eşyalarınızın taşınması
Mutfağınızda bulunan kapkacak, Porselen takımları, tencere, tava, gibi eşyalarınızı kağıtlarla ambalajliyoruz karton kolilere doldurup koli tam dolduktan sonra bantlarla ambalajları kapatırız yeni yere götürdüğümüzde tabaklarınızı tek tek çıkarıp yerlerine dizerek eskisi gibi hazır vaziyette bırakırız.

Beyaz eşyalarınızın taşınması
Yıllardır firmamızda çalışan elemanlar bir buzdolabı nasıl ambalajlanır nasıl taşınır şu şekil anlatıyor. Öncelikle buzdolabı yerinden çıkarılır her tarafına bakılır en ufak bir nokta üzerinde varsa tutanak haline getirir daha sonra havalı naylonlarla ambalajlanır üstüne karton kağıtlarla tekrar ambalaj yapılır (kesinlikle ip kullanılmıyor) daha sonra 2 kişi aralarına alarak araçlarımıza yüklerler yeni yerde de aynı şekilde iki kişi dolabı alıp eve çıkarırlar ambalajlarını açıp sağlam olarak teslim ederler. [yalnız taşıma esnasında en az 1 saat dolabın dinlenmesi için zaman gerekir] daha sonra fişe takılır..

Mobilyalarınızın taşınması
Mobilyalarınız yerinde Demonte haline getirilir, kulpları çıkarılır, ve havalı naylonlarla ambalajlanır, Mobilya ambalajında kesinlikle [ip kullanılmıyor] Mobilya ya zarar verebilecek ambalaj malzemesi kullanılmıyor. daha sonra deneyimli elemanlarımız mobilyaları araçlarımıza taşıyorlar yeni yere gittiğimizde aynı şekilde çıkarılır tekrar mobilyalar kurulur ve eskisi gibi çalışır vaziyette bırakılır..

  • Elektronik eşyalarınızın taşınması
  • Aydınlatma, televizyon, uydu, gibi eşyalarınızı yerinde söküp ambalajliyoruz yeni yere götürdüğümüzde aynı şekilde tekrar bağlantılarını yaparak eskisi gibi çalışır vaziyette getirip bırakırız..
  • Pendik evden eve nakliyat
  • Pendik evden eve nakliyat
  • Pendik evden eve nakliyat
  • Pendik asansörlü evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat, Güzelyalı evden eve nakliyat, Kaynarca evden eve nakliyat, Kurtköy evden eve nakliyat, Pendik asansörlü evden eve nakliyat, Pendik evden eve nakliyat, Pendik nakliye firması